Forum Cinemas
CITADELE kino antradieniais - kino bilietas tik 3,5€
Forum Cinemas
CITADELE kino antradieniais - kino bilietas tik 3,5€
Su X smart, X supreme, X prime, X hero, X Platinum, X Infinite.
Karštas

ANTRADIENIAIS – visi į kiną! Nuo šiol kiekvieną antradienį visus metus už bilietą „Forum Cinemas“ kino centro kasose atsiskaičius viena iš „Citadele“ banko X kortelių mokėk tik 3,5 Eur.

 

Akcijos „CITADELE kino antradieniai“ sąlygos:

  • Akcija galioja visuose „Forum Cinemas“ kino teatruose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose) antradieniais į bet kurį reguliarių (2D) kino seansą (ryte, dieną, vakare, naktį) atsiskaitant „Citadele“ banko X kortele kino centrų kasose.
  • Akcija galima pasinaudoti perkant iki 2 bilietų kino kasose bet kurią savaitės dieną į pasirinktą kino seansą artimiausiam ANTRADIENIUI.
  • Akcija taip pat galioja kino seansams 3D, LUXE ir ISENSE salėse, Klientui primokant numatytą mokestį, skelbiamą oficialiame „Forum Cinemas“ kainoraštyje, t.y. 1 Eur priemoka už bilietą į 3D filmą ar 2,50 Eur į ISENSE / LUXE filmą (priemoka netaikoma vaikiškam bilietui).
  • Akcijos metu parduodamų bilietų skaičius ribotas.

Visos Akcijos sąlygos: https://www.forumcinemas.lt/kinoantradieniai 

 

Dar neturi X kortelės? Išsirink sau tinkamą ir užsisakyk čia.

Siekiant žiūrovams užtikrinti kokybišką ir saugią pramogą kine, kino teatruose leidžiama lankytis tik Galimybių pasą turintiems asmenims (vaikams iki 16 metų Galimybių paso nereikia), kaukių dėvėjimas kino salėse yra rekomenduojamas, bet neprivalomas.

_________________________________________________________________________

SVARBU! „Forum Cinemas“ kino centrą Vilniaus Akropolyje įsigijo kino teatrų tinklas „Apollo Kinas“, todėl nuo vasario 10 d. „Citadele“ kino antradienių akcija šiame kino centre negalios.
Akcija ir toliau vyksta visuose „Forum Cinemas“ kino centruose: Vilniaus Vingio kino centre bei Kauno, Šiaulių ir Klaipėdos Akropoliuose.

Daugiau galimybių su X kortele!