„H&M“ | 10€ el. dovanų kortelė
„H&M“ | 10€ el. dovanų kortelė
3 500 taškų
* El. dovanų kortelė bus išsiųsta jūsų nurodytu el. paštu. Kortelę galite panaudoti tik fizinėse „H&M“ parduotuvėse. El. dovanų kortelė galioja iki 2023.11.22.

Sąmoninga mada, kokybė ir stilius už prieinamą kainą!

„H&M“ – mados prekės ženklas, stebinantis naujausiais stiliais ir suteikiantis įkvėpimą kiekvienam. Klientams siūlomos nepakeičiamos kasdienės ir šventinės aprangos detalės, nepriekaištingą įvaizdį kuriantys aksesuarai bei specialių riboto leidimo kolekcijų gaminiai.

„H&M“ yra vertybes puoselėjanti, į pirkėjus orientuota, kūrybinga ir atsakinga mados bendrovė. Stengdamasi pirkėjams pristatyti madą ir kokybę už prieinamą kainą, „H&M“ suteikia galimybę ne tik
atrasti savo asmeninį stilių, bet ir kartu kurti tvaresnę mados ateitį.

Šis el. dovanų kortelė – tai 10 Eur vertės daugkartinio atsiskaitymo el. dovanų kuponas, kuriuo galima atsiskaityti visose fizinėse „H&M“ parduotuvėse Lietuvoje, kol bus išnaudota kupone esanti suma.

Informacija apie kuponų panaudojimą:

  • El. dovanų kortelė PDF formatu bus išsiųsta nurodytu el. pašto adresu.
  • Dovanų kortele atsiskaityti už prekes galite tik fizinėse „H&M“ parduotuvėse. Dovanų kortelėje esančią sumą galite panaudoti per kelis kartus, o jei pirkinio suma didesnė nei kortelės vertė - galite panaudoti kelis dovanų korteles arba trūkstamą sumą primokėti savomis lėšomis.
  • Dovanų kortelės nėra grąžinamos ar keičiamos į pinigus.
  • Dovanų kortelės galiojimas nepratęsiamas. Pasibaigus galiojimui, automatiškai blokuojama, o nepanaudotas likutis negrąžinamas.
Daugiau galimybių su X kortele!