Kino bilietas kino centre „Forum Cinemas“

MAGIŠKŲ ĮSPŪDŽIŲ Jums ir linkime kasdien „Forum Cinemas“ kino centruose.

Kino bilietas kino centre „Forum Cinemas“

MAGIŠKŲ ĮSPŪDŽIŲ Jums ir linkime kasdien „Forum Cinemas“ kino centruose.

2 000 taškų
* Užsisakius prizą, SMS žinute ir el.paštu Jums bus išsiųstas kino kodas, kurį galėsite išsikeisti į reguliarųjį 2D kino bilietą „Forum Cinemas“ centruose. Taip pat kodas gali būti iškeistas į 3D bilietą ar bilietą Kaune „iSENSE“ bei Vilniuje (Akropolis) „LUXE“ kino salėse, taikant papildomą priemoką. Svarbu! Kodai negalioja specialiems kino seansams ir operos renginiams. Kodai nekeičiami į pinigus, kitus kuponus bei negrąžinami. Kino kodų vertė 8.5 Eur.

Kino teatrų „Forum Cinemas“ tinklas - pats plačiausias ir populiariausias Baltijos valstybėse, žinoma - ir Lietuvoje. Čia vyksta pačių naujausių ir populiariausių kino filmų premjeros, kino festivaliai bei „Metropolitan“ operų transliacijos. Lankytojai mėgsta „Forum Cinemas“ dėl daugelio priežasčių: daugiasaliame kino centre labai paprasta išsirinkti kino filmą tinkamiausiu metu, o kino teatrai yra labai patogiose vietose.

Kiekvienam iš mūsų reikia pramogos, svajonės, džiaugsmo, meilės, iliuzijos, ir... MAGIJOS.

MAGIŠKŲ ĮSPŪDŽIŲ Jums ir linkime kasdien „Forum Cinemas“ kino centruose.

* Užsisakius prizą, SMS žinute ir el.paštu Jums bus išsiųstas 8.5 Eur vertės kino kodas, kurį galėsite išsikeisti į reguliarųjį 2D kino bilietą „Forum Cinemas“ centruose. Taip pat kodas gali būti iškeistas į 3D bilietą ar kino bilietą Kaune „iSENSE“ bei Vilniuje (Akropolis) „LUXE“ kino salėse, taikant papildomą priemoką.

www.forumcinemas.lt

_____________________________________________________

SVARBU! „Forum Cinemas“ kino centrą Vilniaus „Akropolyje“ įsigijo kino teatrų tinklas „Apollo Kinas“, todėl Vilniaus „Akropolyje“ veikiančiame kino teatre „Apollo Kinas“ galios „Forum Cinemas“ kino kodai tik iki 2022 m. lapkričio 17 dienos.

Daugiau galimybių su X kortele!